EPOXIDY

V stavebníctve sa epoxidové živice používajú hlavne na priemyselné podlahy, chemické kotvy, ochranné chemicky odolné povlaky, zdravotne nezávadné nátery a na veľa ďaľších aplikácií.

Epoxidové stierky

Epoxidové liate podlahy, najčastejšie ako stierka o hrúbke dva až tri milimetre, sú obľúbeným riešením pre výrobné a skladové haly, administratívne a obchodné priestory, školy, garáže apod. vďaka jednoduchosti a rýchlosti realizácie. Používajú sa všade tam, kde vyvstáva požiadavka pre bez-špárové podlahy, pričom tento druh poteru je možné aplikovať na staré aj nové betónové povrchy. V porovnaní s polyuretánovým variantom je tvrdšia, povrchovo krehkejšia, vhodná najmä pre menej  namáhané povrchy.


3D foto podlahy

Dekoratívne 3D podlahy ponúkajú moderný systém liatej podlahy pre interiéry. Použitie liatych epoxidových podláh je možné aj v priemyselných a administratívnych priestoroch. Vďaka systému pokládky nanášaním je podlaha hladká ako sklo a je odolná voči škrabancom, vysokým teplotám a chemikáliám. Trojrozmerný 3D dizajn umožňuje využiť ilúziu „živej podlahy“. Jednou z vlastností 3D podlahy je aj optické zväčšenie priestoru. Do podlahy je možné zaliať aj vlastné fotografie, ktoré však musia byť vyhotovené vo vysokom rozlíšení a aj rôzne vzory a ornamenty.


Galéria

Copyright 2015 Stavservis BB | Všetky práva vyhradené | mediaWeb