KOTOLNE

Vykonávame montáž a opravy rozvodov a zariadení v odbore kúrenie, plyn, voda a kanalizácia. Rozsah zákazky nehrá rolu, odstránime drobný únik na vykurovacom systéme, na plynovom vedení i na rozvodoch vody a kanalizácie, rovnako sme tak schopní zabezpečiť kompletnú rekonštrukciu alebo novú inštaláciu vrátane úplnej projektovej dokumentácie a ostatných pridružených činností ako sú komíny, elektro, sekanie a murárske práce, demontáže a iné. Jednoducho kotolne na Vašu mieru.

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá sa radia medzi alternatívne zdroje energie a umožňujú odoberať teplo z okolitého prostredia (vzduchu, zeme, vody, prípadne odpadové teplo z technológií), následne  ho prevádzajú na vyššiu teplotnú hladinu a umožňujú tak využitie na vykurovanie, ohrev pitnej vody, či ohrev pre technológie. Pri aktuálnych cenách energií, napriek vyššej vstupnej investícii je využitie tepelných čerpadiel lákavé pre ich nižšie prevádzkové náklady v porovnaní s klasickými zdrojmi tepla.


Plynové kotly

Existujú v širokej škále kvality a vybavenia. Všeobecne odporúčame kotly strednej triedy, kde kvalita spracovania a použité technológie  sú na vysokej úrovni, a zároveň sú cenovo prijateľné. Funkcie ako je elektronické zapaľovanie, modulácia výkonu (plynulá regulácia výkonu) a auto diagnostika (kotol sám vyhodnocuje poruchu). Tieto by u nového kotla mali byť štandardom.


Galéria

Copyright 2015 Stavservis BB | Všetky práva vyhradené | mediaWeb